Dětské postýlky - Postylky.com

8. Dětské postýlky OŘECH, WENGEJe zde 6 zboží.

8. Dětské postýlky OŘECH, WENGE
Dětské postýlky v barvě ořech - barva tmavě hnědá, jsou vyrobeny v borovice. Postýlky mají rošt výškově nastavitelný do třech poloh. Je možno vybírat postýlky ve variantách:

1) Postýlky ve variantě základní - mají obě bočnice pevně přišroubované k čelům postýlky. U některých typů postýlek lze vyjmout v bočnice postýlky tyčky a větší dítě může tímto otvorem samostatně procházet.

2) Postýlky ve variantě se stahovací bočnicí - mají jeden bok postýlky stahovací. U některých typů postýlek jsou kovové vodící tyče, které slouží ke stahování bočnice a některé typy mají nový systém stahování bez kovových vodících tyčí (např. postýlka Laura výrobce Drewex).

3) Postýlky ve variantě se šuplíkem - mají ve spodní části postýlky umístěn šuplík, který je buď krytý víkem anebo bez krytí. U postýlek, které mají šuplík bez krytí se doporučuje dokoupit prostěradlo s volánem a to z důvodu, aby nebylo do šuplíku vidět, pokud máme rošt umístěný v nejvyšší poloze. Postýlky se šuplíkem můžou mít ve výbavě i vytahovací tyčky v bočnici postýlky (otvor pak slouží pro větší dítě, které již umí samostatně chodit a bočnice již slouží proto, aby dítěti v noci nespadla přikrývka anebo dítě nevypadlo z postýlky).

Kategorie

Novinky na mail

Košík

(prázdný)

Akční nabídka

Reklama